Pierwsze buciki do nauki chodzenia są wyjątkowo ważne w kształtowaniu się prawidłowego wzorca chodu,  a co za tym idzie w zachowaniu prawidłowej postury i zdrowego, prostego kręgosłupa.

Wiele dzieci w wieku przedszkolnym chodzi zgarbione i cierpi na skrzywienie kręgosłupa. Można tego uniknąć zapewniając dziecku dużą dawkę ruchu, a także inwestując w wygodne, bezpieczne buciki już od najmłodszych lat.

Walkking’s jest producentem, który swoimi innowacyjnymi pierwszymi butami dla dziecka, rozwiązuje kilka problemów jednocześnie:

  • Stworzył buty, które równie dobrze sprawdzą się dla dzieci raczkujących, jak i stawiających samodzielnie swoje pierwsze kroki.
  • Użył materiału, który zapobiega poceniu się nóżek malucha, doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz bucika, dlatego SKUTECZNIE zapobiega wychładzaniu się nóżek.
  • Wymyślił super lekkie pierwsze buciki o wadze jedynie 120 gram!
  • Opracował innowacyjny suwak Zip Around, który rozpina się do połowy podeszwy.

 

Walkking’s, stawia na dobrą jakość i nowoczesny design.
Buciki Walkking’s produkowane są w wielu kolorach, wyróżniają się modnym wyglądem, a przede wszystkim zapewniają stopom dziecka swobodę.

Wielu rodziców docenia fakt, że maluchy nie ściągają ich z nóg - buciki są tak lekkie, tak miękkie i wygodne, że dzieciaki praktycznie ich nie czują.  

Producent postawił na bezpieczne, najlepsze materiały. Buty do nauki chodzenia Walkking’s są produkowane w Unii Europejskiej przez profesjonalne hiszpańskie i włoskie firmy.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl