trening off-ice

Trening łyżwiarski off-ice bez lodu.

Są  to ćwiczenia “na sucho”, które wykonuje się bez łyżew poza taflą lodowiska. Celem ćwiczeń off-ice jest poprawienie koordynacji ruchowej, sprężystości i elastyczności ciała. Dzięki czemu łatwiej jest opanować różne elementy łyżwiarskie już na tafli. Trening off-ice jest doskonałym uzupełnieniem amatorskiej nauki jazdy na łyżwach (a dla zawodowych łyżwiarzy elementem niezbędnym do pełnego treningu).

Ćwiczenia off-ice w kidsowy.pl

Zajęcia poza taflą lodowiska prowadzę w dwóch formach:

Trening off-ice

Jako indywidualne, godzinne ćwiczenia z elementami baletu, połączone z ćwiczeniami na szybkość, skoczność, gibkość. Na zajęcia możemy umówić się w dogodnym terminie (niezależnie od godzin zajęć na lodowisku) - proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:

telefon: +48600373272

e-mail: kontakt@kidsowy.pl

Ćwiczenia prowadzę w obiekcie COS  Torwar, ul. Łazienkowska 6A. Koszt zajęć wynosi 80 zł

Ćwiczenia “na sucho” przed lub po treningu łyżwiarskim

Celem tych ćwiczeń jest wprowadzenie początkujących łyżwiarzy w tajniki skutecznej rozgrzewki przed zajęciami już na tafli lodowiska. Lub też, po zajęciach nauki jazdy na łyżwach, jako formę odpoczynku dla mięśni.

Jazda na łyżwach jest sportem wymagającym zaangażowania praktycznie całego ciała. Dlatego tak ważne jest, żeby mięśnie i stawy były jak najlepiej do tego przygotowane. Ćwiczenia “na sucho” - rozgrzewające lub relaksujące - prowadzę w formie indywidualnej, bezpośrednio przed lub po nauce łyżwiarstwa. Dlatego ćwiczenia te są ściśle związane z umówionymi zajęciami na lodzie. Czas trwania ćwiczeń “na sucho” to pół godziny. Koszt wynosi 30 zł. Ćwiczenia prowadzę w obiekcie COS  Torwar, ul. Łazienkowska 6A.

 

Dodatkowe informacje

  • ubranie

Przede wszystkim wygodne. Długie spodnie dresowe lub leginsy, t-shirt i bluza. Obuwie sportowe (idealnie sprawdzają się adidasy). Na zajęcia off-ice przyda się karimata. Należy wziąć również wodę do picia. 

Do zobaczenia na Torwarze!
Kinga z kidsowy.pl

 

Zapraszam również na zajęcia - nauka jazdy na łyżwach dla początkujących

 

  • Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu. Zadzwoń lub napisz:

telefon: +48 600373272

e-mail: kontakt@kidsowy.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl