skarpetki antypoślizgowe Sterntaler z silikonową podeszwa

Antypoślizgowe skarpetki dla dzieci są najlepszym wsparciem w nauce chodzenia. Sprawdzają się podczas codziennej zabawy w domu, a także do ćwiczeń w przedszkolu. Skarpetki z antypoślizgiem Sterntaler zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie dbać o prawidłowy rozwój stóp dziecka, a także zapewnić maluchowi bezpieczeństwo jego pierwszych kroków. Zabezpieczający przed upadkiem, silikonowy ABS sprawia, że stopa stabilnie trzyma się podłoża.

skarpety antypoślizgowe Sterntaler

Skarpetki Sterntaler są dopasowane do różnych pór roku. A to dzięki dodatkowej warstwie frotte lub jej braku - w zależności od kolekcji skarpetek.

    • letnie skarpety abs SUN - W tych skarpetach antypoślizgowych Twoje dziecko może swobodnie biegać po domu nawet w czasie upałów. ABS-ki Sterntaler SUN nie posiadają warstwy frotte.
    • całoroczne skarpety abs AIR - Jeżeli lubisz rzeczy uniwersalne, to te skarpet Sterntaler zdobędą Twoje zaufanie. Miękka warstwa frotte na podeszwie zapewnia stopom dziecka ochronę przed chłodem od podłogi. Jednocześnie skarpetki są na tyle cienkie, że Twój maluch może ich używać niezależnie od pogody i temperatury.
    • zimowe skarpety abs SOFT - cieplutkie antypoślizgowe skarpety dziecięce, które wyróżniają się wśród innych miękką warstwą frotte wewnątrz całej skarpetki.  Dzięki temu skarpetki są autentycznie miękkie i przyjazne dla stóp, ciepłe i skuteczne w zapobieganiu poślizgowi.

skarpety antypoślizgowe z silikonową podeszwą Sterntaler air całoroczne

skarpetki antypoślizgowe z silikonową podeszwą Sterntaler sun bez frotte

skarpetki antypoślizgowe z silikonową podeszwą Sterntaler soft z ocieplającą warstwą frotte wewnątrz skarpetki

Skarpetki dziecięce z silikonową podeszwą znanej marki Sterntaler są hitem wśród produktów dla dzieci. 

Sterntaler skarpetki antypoślizgowe zapewniają dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy, a także wyjątkowy komfort dla stóp. Ich cechą charakterystyczną jest przede wszystkim doskonała jakość silikonowej podeszwy, która zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu i długim czasie użytkowania. Podeszwa ta, w przeciwieństwie do wielu innych rodzajów antypoślizgu, zapewnia autentyczny brak poślizgu na podłodze. Dodatkowo jest ona perforowana - posiada niewielkie prześwity w warstwie silikonu. Dzięki temu, stopy oddychają, nie pocą się i pozostają suche nawet po intensywnej i bardzo aktywnej zabawie. 
Ta właściwość skarpet Sterntaler sprawia, że skarpetki antypoślizgowe abs z silikonową podeszwą są niezastąpione dla dzieci do nauki chodzenia, a także tak zwyczajnie zamiast domowych kapci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl