Dziecięce skarpetki antypoślizgowe są niezastąpionym produktem dla maluchów, które raczkują, uczą się chodzić i samodzielnie biegają. Polecane są smykom, które z uporem zdejmują w domu kapcie, a podłoga jest za zimna, żeby szkrab biegał boso. Skarpety z antypoślizgiem dla dzieci i niemowląt chronią malucha przed poślizgnięciem podczas zabawy i zastępują domowe kapcie.

 

Wybierz skarpetki antypoślizgowe.

 

 

Skarpetki antypoślizgowe dla dzieci

Skarpetki dla dzieci z antypoślizgiem pozwalają dziecku na swobodną zabawę bez ryzyka poślizgnięcia się na podłodze. Są jednym z najczęściej kupowanych produktów dziecięcych dla maluchów od wieku niemowlęcego nawet do kilkulatka. 

Skarpetki abs mają różne rodzaje antypoślizgu.
Skarpetki z silikonową podeszwą doskonale zastępują domowe kapcie. Najczęściej produkowane są w wersji zarówno zimowej (z ciepłą frotte wewnątrz skarpetki) i cienkiej - letniej. Cechą charakterystyczną tych skarpetek jest pełna lub częściowo wypełniona silikonowa warstwa na całej podeszwie skarpetki. Skarpety abs z silikonową podeszwą polecamy jako alternatywę do kapci.

Skarpeto kapcie z gumową podeszwą charakteryzują się stabilną, gumową podeszwą dokładnie otulającą piętę i palce malucha. Ten rodzaj skarpet antypoślizgowych może maluch nosić również podczas pierwszych spacerów w czasie wiosny i lata.

Skarpetki abs z antypoślizgowymi punktami na podeszwie zapewniają chodzącemu w nich malcowi maksymalny komfort. Delikatne punkty są praktycznie niewyczuwalne na podeszwie stóp, dlatego polubią je mali wrażliwcy.

Rodzice raczkujących niemowląt najchętniej sięgają po produkty dedykowane właśnie takim maluchom. Jednym z najchętniej wybieranych są skarpetki do raczkowania, które pomagają dziecku w wygodnym i bezpiecznym poruszaniu się na czworakach po podłodze. Skarpetki posiadają antypoślizgowe punkciki abs na podeszwie i podbiciu stopy, dzięki czemu niemowlę może wygodnie odpychać się od podłoża i przemieszczać po podłodze. 

W kidsowy.pl znajdziesz duży wybór skarpet antypoślizgowych dla dzieci i niemowląt. Oferujemy je w różnych rozmiarach i kolorach. Zobacz ofertę kidsowego sklepu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl