Paputki to miękkie kapcie do nauki chodzenia, dzięki którym dziecko może wygodnie i bez ryzyka poślizgnięcia się biegać i skakać.

Skórzane paputki z antypoślizgową podeszwą lub też paputki z bawełny, aby Twoje dziecko mogło biegać i bawić się jeszcze bardziej komfortowo, nawet w cieplejsze dni.

 

Kapcie i buty do nauki chodzenia - takie obuwie wspiera prawidłowy rozwój stóp dziecka, podczas nauki stawiania przez malucha pierwszych kroków. Paputki są takim rodzajem miękkich kapci, który od kilku lat zdobywa licznych fanów wśród rodziców małych dzieci. Najistotniejszą zaletą paputków jest ich dopasowanie do stóp dziecka, a także charakterystyczny kształt przypominający nieco dawne ciapy dla maluchów.
Ważne jest jednak to, że paputki zdobyły liczne pozytywne opinie wśród specjalistów i są polecane, jako doskonałe obuwie dla dzieci do nauki chodzenia

 

Paputki uwzględniają najważniejsze potrzeby dziecięcych stóp:

  • bezwzględną konieczność nieograniczonego ruchu
  • komfort termiczny podczas noszenia bucików
  • wygodę zakładania butów
  • stabilne trzymanie się kapciuszków na ruchliwych stopach malucha

Miękkie paputki dostosowują się do specyficznego kształtu stóp smyka:

  • charakterystycznej większej szerokości w paluszkach
  • wysokiego podbicia

 

Co ważne, na miękki bucik naszyta jest kolorowa aplikacja - zwierzątko, kwiatuszek, autko, samolot i wiele innych, dlatego paputki są tak chętnie noszone przez smyki.

W sklepie internetowym kidsowy.pl paputki sprzedawane są w najpopularniejszych rozmiarach, tych najczęściej wybieranych przez rodziców dzieci uczących się chodzić. Możesz jednak u nas znaleźć również paputki dla niemowląt i przedszkolaków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl