Bardzo lekkie buty dla niemowląt - POLECAM!

Jestem gorącą zwolenniczką wolności dla dziecięcych stóp - luzu, przewiewu, swobodnego poruszania paluszkami. Przypadek zrządził, że podczas targów dziecięcych natknęłam się na buciki dla dzieci, które spełniały wszystkie te założenia.

Perspektywa miękkich butów, odpowiednio szerokich i zginających się dokładnie tam, gdzie trzeba (a dokładniej w ⅓ długości podeszwy) wydała mi się nadzwyczajnie kusząca.

Dzięki posiadaniu osobistego testera większości produktów w kidsowym sklepie (bardzo przydatne, gdy wprowadzam do oferty coś nowego), mogłam sprawdzić działanie owych bucików na żywym przykładzie. Dlatego pierwsze buciki przetestowała moja córka. Następne buciki powędrowały do dzieci znajomych i przyjaciół. A potem to już samo szło dalej i dzisiaj buty Walkking's są w ofercie kidsowego sklepu.

Buciki Walkking’s są dla dzieci raczkujących i uczących się chodzić.

Walkking’s są lekkie, oddychające, elastyczne i łatwe do zakładania. Są odporne na ścieranie, a jednocześnie miękkie, co oznacza, że są trwałe i komfortowe dla dziecięcych stóp. To, co absolutnie mnie urzekło, to ciekawa kolorystyka bucików. Spójrzcie na delikatny, pudrowy róż bucików Walkking’s Precious pink lub mocno nasycony Walkking’s bluedo . Moim zdaniem paleta kolorystyczna butów Walkking’s jest wyjątkowo dopracowana.

ZOBACZ OFERTĘ BUTÓW WALKKING'S

 


Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy Cię do kontaktu: 

kontakt@kidsowy.pl

tel. +48 600 373 272

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl