Formy płatności

Dostępne formy płatności w kidsowy.pl

  • płatność przelewem

Wysyłka zamówienia następuje najpóźniej w 24 godziny od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym (nie dotyczy weekendów i świąt). 

  • szybkie płatności PayU

Bardzo szybki i wygodny sposób płatności. Płatność następuje szybkim przelewem internetowym w wybranym przez Ciebie banku. Dzięki tym płatnościom możemy jeszcze szybciej przystąpić do realizacji Twojego zamówienia, ponieważ informację o dokonanej płatności za zamówienie otrzymujemy praktycznie od razu po jej zatwierdzeniu przez Ciebie. Wysyłka zamówienia następuje najpóźniej w 24 godziny (nie dotyczy weekendów i świąt).

  • płatność Blik

Jest to system płatności mobilnych dokonywanych za pomocą aplikacji w telefonie. Wybierasz ikonę aplikacji Blik w aplikacji Swojego banku. Generujesz jednorazowy kod i wprowadzasz go w trakcie realizowania płatności za zamówienie. Następnie potwierdzasz transakcję. Wysyłka zamówień następuje zazwyczaj w 24 godziny (nie dotyczy weekendów i świąt).

  • płatność “za pobraniem”

To wygodna forma płatności, jeżeli w danym momencie nie masz możliwości dokonania transakcji płatniczej. Za zamówienie możesz  zapłacić w momencie odbioru przesyłki z paczkomatu lub też od kuriera. Płatność “za pobraniem” gwarantuje szybką wysyłkę zamówienia. 

 

Koszt dostawy dodawany jest w sklepie automatycznie w sekcji “koszyk”. W przypadku zamówień na kwotę powyżej 200 zł, koszt dostawy wynosi 0 zł

 

Nasze dane do płatności

TEKATU Kinga Twarowska-Trukan

ul. Płaskowickiej 46/44

02-778 Warszawa

 

numer konta bankowego MBank: 90 1140 2004 0000 3602 7209 4022

tytuł przelewu [wpisz numer zamówienia]: Zamówienie numer

 


Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy Cię do kontaktu: 

kontakt@kidsowy.pl

tel. +48 600 373 272

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl