Co dają skarpety antypoślizgowe?

Co zamiast kapci?

Skarpetki antypoślizgowe doskonale zastępują domowe kapci. Wiedzą o tym mamy, które dla swoich smyków chętnie wybierają sprawdzone skarpetki z antypoślizgiem. Skarpety ABS zapewniają stopom komfort i chronią przed poślizgnięciem się na podłodze. Doskonale sprawdzają się do chodzenia po takich powierzchniach, jak płytki lub panele. W skarpetkach antypoślizgowych stopy mają zapewnioną swobodę i możliwość naturalnego ruchu.

Jakie najlepsze skarpetki dla dzieci?

Najlepsze skarpetki dla dzieci i niemowląt to takie, które dopasowują się do stóp dziecka, są wytrzymałe, a jednocześnie pozwalają stopom oddychać. Dobre skarpetki powinny być wykonane z naturalnych, wysokojakościowych surowców, które są przyjazne dla skóry stóp. Niewielki dodatek sztucznych włókien (5% - 10%) dodaje skarpetkom elastyczności i ułatwia im dopasowanie się do stóp. 

Co to są skarpetki antypoślizgowe?

Na etapie raczkowania i nauki chodzenia skarpetki antypoślizgowe są podstawowym elementem garderoby małego dziecka. Są najprostszą w zastosowaniu i najskuteczniejszą ochroną malucha przed poślizgiem na podłodze. Na podeszwie skarpetek antypoślizgowych znajdują się małe antypoślizgowe elementy z gumy lub silikonu, które skutecznie nadają przyczepności do podłogi. ABSki są niezbędne, gdy niemowlę zaczyna raczkować i chodzić, a także przydają się później, gdy malec samodzielnie biega i skacze, jest wszędobylski i ciekawski. Skarpetki antypoślizgowe do nauki chodzenia pozwalają smykowi na bezpieczną zabawę i odkrywanie świata.

Jakie skarpetki do nauki chodzenia?

Są różne rodzaje skarpetek antypoślizgowych. Różnią się one rodzajem antypoślizgu na podeszwie. Wyróżnia się ABSki z niewielkimi elementami na podeszwie, skarpetki z silikonową podeszwą, a także skarpety z gumową podeszwą. Każdy z tych antypoślizgów różni się siłą przyczepności do podłoża - od delikatnych skarpetek abs z punktowym antypoślizgiem, poprzez silikonową podeszwę, aż do stabilnej gumowej podeszwy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl